Ankara evden eve nakliyat

  • https://www.facebook.com/ankaraevdenevenakliyattasimacilik/
  • https://plus.google.com/b/113740021610699036557/113740021610699036557
  • https://twitter.com/deha_nakliyat
İletişim, Deha Nakliyat

Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız 2001 tarihinde Ankara İlinde evden eve nakliyat firması olarak kurulmuş bir şirkettir. Gerek nakliyat sektöründeki açıkları doldurmak gerekse bu sektöre duyulan ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmek için hizmet sunmaya başladık. Kuruluşumuzdan bu güne kaliteli, güvenli ve pratik çözümlerimizle, bizimle çalışan tüm müşterilerimizi mutlu kılmış bulunmaktayız.


  • Amacımız; Sektörümüze duyulan ihtiyaçları kalite ve güven içerisinde yerine getirmek, müşteri odaklı çalışarak müşterilerimizi mutlu kılmak, sektörümüzdeki bulunan diğer kuruluşlara örnek olmak, iş kapasitemizi her geçen gün daha fazla büyüterek yeni iş alanları ve iş imkânları sunmak


  • Kadrolarımız; Kuruluşumuzdan bugüne bizimle birlikte görev yapan veya bizimle çalışmaya başlayan personellerimizi özenle seçmekteyiz. Görev yaptıkları alanda uzman bireylerden oluşturmaktayız. Gerektiği an çalışanlarımızı eğitim programlarına tabi tutarız en iyi şekilde yetişmelerine ve iyi bir hizmet sunmalarına yönelik çalışmalar yapmaktayız.


     
Vizyonumuz; Sektörümüzde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


Misyonumuz; İlke ve hedeflerimiz doğrultusunda rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile kalite ve güven duygusunu hakim kılmak, müşteri potansiyelimizi arttırmak.