Ankara evden eve nakliyat

  • https://www.facebook.com/ankaraevdenevenakliyattasimacilik/
  • https://plus.google.com/b/113740021610699036557/113740021610699036557
  • https://twitter.com/deha_nakliyat
İletişim, Deha Nakliyat

Nakliyede Teknolojinin Önemi


Nakliyede Teknolojinin Önemi Nedir?

Nakliyenin geçmişi karayolları eşya taşımacılığı ile başlangıcının kilometre taşları arasında yer alır. Tarih olarak 1949 yılı itibarı ile TIR sözleşmesiyle ülkeden ülkeye bölgeden bölgeye hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle 1960’dan bugünlere teknolojinin gelişimi ile birlikte nakliye hizmetleri de değişiklik gösterip kendini yenileyerek süregelmeyi başarmıştır.

Nakliyede hangi teknolojik araçlar kullanılır ve görevleri nelerdir?

1 KOMPRESÖR: Üretici firma olarak Fransa dan ithal edilip Türkiye’de ticari soğutma dolapları vb. kullanılan teknoloji aracıdır.

2 JUST IN TIME: Günümüz teknolojisinde kullanılan küresel ekonominin bir parçası olan ihracat işlemlerinde kullanılan en yaygın teknolojik taşıma yöntemidir.

3 TIR: Karayollarını birbirine bağlayan, uzun yolları kısaltıp gönülleri sevgi ile birleştiren karayolları üzerinde yük alımı-dağıtımı yapan teknolojik bir araçtır.

Denge teknolojisi nakliye ye nasıl yardımcı olur?

Nakliye de teknoloji hizmetleri gerçekleştirilirken dengeli bir şekilde güveni tesis etmek için teknolojik nakliyata firma olarak önem vermeyi hiç ihmal etmedik.

Evden eve nakliyat yaparken firma olarak her geçen gün kendimizi daha kararlı ve ayakları yere sağlam basan bir teknolojik firma olmayı hedefledik. Nakliye teknolojisini gerçekleştirirken gerçekten de müşterilerimizle gerek sosyal paylaşım sitelerinde gerek web sitemizden gerekse yüz yüze konuşmalarımızla geniş kitlelere dengeli nakliyatı son model teknolojiye göre gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz.

Nakliye teknolojisinde son moda modüller taşımacılık niçin önemlidir? Günümüz taşımacılık sektöründe evden eve nakliyatı gerçekleştirmenin en pratik yollarından bir tanesi insan gücünü en az kullanarak son moda modüller asansörlü taşıma nakliyesini kullanmak için teknolojiyi yakından takip eden firmalara müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Firmamız ve dev ekipman kadromuzla dilediğiniz evden eve kattan kata sipariş bırakır gibi eşyalarınızı güvenle bırakan bir firmayız. Kolaylığın ve konforun yeni adresinde teknolojiyle buluşmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmeniz bizi açıkçası sevindiriyor.