Ankara evden eve nakliyat

  • https://www.facebook.com/ankaraevdenevenakliyattasimacilik/
  • https://plus.google.com/b/113740021610699036557/113740021610699036557
  • https://twitter.com/deha_nakliyat
İletişim, Deha Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat


Ankara Şehir İçi Nakliyat


Ankara
merkezli kuruluşumuz 2001 den bugüne siz değerli müşterilerimizin Ankara şehir içi nakliyat taleplerine en doğru şekilde hizmet vermektedir. İş prensiplerimiz, iş ahlakımız, işinde uzman kadrolarımız, son model asansör ve araçlarımızla, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Ankara’ da taşınmaya karar verdiğinizde bizi aramanız yeterli. Bizi aradığınızda ne mi olacak?


Sizlerin belirttiği saatte adresinize ekspertiz göndermekteyiz. Ekspertiz arkadaşımız sizlere bilgilendirme sunmakta ve taşınılacak olan eşya yoğunluğunu tespit etmekte asansörlü nakliyat hizmetinin uygunluğuna karar kılmakta, hangi tip ambalaj malzemesi ve hangi boy aracın kullanılacağına karar verecektir.

Anlaştığımız takdirde sözleşmemizi size sunarak incelemenizi tarih saat belirleyerek sözleşme evrakını imzalamanızı rica edecektir. Bundan sonrası tamamen bizim işimiz. Bir büyük kuruluş olarak her daim yaptığımız işi severek yapmayı ve iyi hizmet sunma yolunda kendimizi geliştirmekte ve o şekilde davranmaktayız.

Sizin uygun olduğunuz yani belirleyip bize bildirdiğiniz tarihte işinde uzman kadromuz ve aracımız adresinizde olacaktır. Evinizde bulunan eşyalarınızın sökümü ambalajlanması ve paketlenmesi büyük bir titizlik içerisinde yapılacaktır. Hazır hala getirilen ve paketlenen eşyalarınız nakliye kamyonumuza dikkatli bir şekilde yüklenerek araç içerisindeki yerlerine konulmakta istiflenmesi yapılmaktadır. Aracımıza yüklenen eşyalarınız sizlerin de onayı ile yeni yuvanıza doğru yola çıkar.

Yeni adresini gelen aracımız ve ekibimiz eşyalarınızın dairenize taşınmasını sağlayacaktır. Bir yandan eşyalarınızın taşınması yapılırken, bir yandan da paketlerinden açılan eşyalar odalarda yerlerine konulmakta, sizlerin belirlediği şekilde mobilya montajlarınız ve kurulumlarınız yapılacaktır. Taşınma işleminizin son bulması ile ekip şefimiz sizden eşyalarınızın kontrolünü yapmanızı ve yapılması gereken bir isteğiniz varsa yerine getirmek için sizlere bilgi verecektir. Taşınma işleminiz sorunsuz ve kaliteli bir şekilde tamamlanması ardından imzanız istenilecek ve ekibimiz adresinizden ayrılacaktır.

Ankara şehir içi nakliyat taleplerinizde, sizlere asansörlü nakliyat hizmetini önermekteyiz. Modüler asansörler şirketimizin öz malı olması nedeniyle uygun fiyat imkânı sunmaktayız. Şehir içi nakliyat ücretleri ve şehir içi evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için bir önceki yazılmış olan makalelerimizi okumanızı öneririz.

Ankara Şehir İçi NakliyatAnkara Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Ankara Şehir İçi Nakliyat İle İlgili Diğer Konular

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat Ücretleri

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Ankara Şehir İçi Nakliye Kamyonet

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Küçük Nakliye Aracı