Ankara evden eve nakliyat

  • https://www.facebook.com/ankaraevdenevenakliyattasimacilik/
  • https://plus.google.com/b/113740021610699036557/113740021610699036557
  • https://twitter.com/deha_nakliyat
İletişim, Deha Nakliyat

Mamak Nakliyat


Mamak Evden Eve Nakliyat


Mamak evden eve nakliyat hizmetinde güzel ülkemizin her noktasına, aynı hassasiyetle geçmişten bugüne gerçekleştirdiğimiz, evden eve nakliyat hizmetiyle kıymetli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet almalarını hedeflemekteyiz. Mamak nakliyat hizmetinde işimizi tüm incelikleriyle daima en güvenilir, en sağlam ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz.

Mamak evden eve hizmetini almak istediğinizde firmamızın sizler için belirlediği süreç söyle olmaktadır. Firmamızla irtibata geçip taşınma işlemine karar verdiğiniz takdirde evinize ücretsiz ekspertiz çalışanımızı gönderiyoruz. Evinize gelen arkadaşımız binanın yüksekliğini, çevresini, eşyalarınızın boyutu ve türüne göre kullanılacak malzemelerin seçimine kadar detaylı bir rapor hazırlar. Hazırlanan rapor çerçevesinde sizlerin onayı alındıktan sonra bilgi sunulup, en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Anlaştığımız takdirde eksper arkadaşımız sözleşme yaparak adresinizden ayrılır. Taşınma tarihinizden bir gün önce ofis veya bürolarımızdan sizleri arayarak yarın geleceğimiz konusunda büro çalışanımız tarafından teyit etmek amaçla iletişime geçilir.

Taşınma tarihinizde işinde uzman personelimiz ve evden eve nakliyat aracımız belirtilen saatten on dakika önce adresinizde olacaklardır. Personelimiz zilinize basarak geldiklerini haber verecek ve işlerine başlayacaklardır. Evinizde bulunan eşyalarınızın sökümü ve ambalajlanması oda halinde sırasınca yapılmaktadır. Bir yandan da diğer personellerimiz tarafından eşyalarınız nakliye aracımıza taşınarak araç içerisindeki istiflenme işlemi yapılmaktadır. Eski adresinizdeki işlemleriniz tamamlandıktan sonra sizlerin onayı ile birlikte aracımız yeni evinize doğru yola çıkacaktır.

Yeni adresinize gelen aracımız ve çalışan personelimiz eşyalarınızın evinize taşınma işlemine başlamakta ve mobilyacı personelimiz kurulumu yapılacak tüm eşyalarınızın oda içerisinde sizlerin belirttiği yerde montaj işlemlerini yapacaklardır. Eşyalarınızın taşınma, montaj ve oda içerisindeki dizayn işlemleri tamamlandıktan sonra firma memnuniyet formunu doldurmanızı ve son kontrolleri yapmanız istenecektir. Sizlerin kontrol işlemini ve formu doldurmanızın ardından ekibimiz onayınız ile birlikte adresinizden ayrılacaklardır.

Mamak evden eve nakliyat işleminiz güler yüzlü personellerimiz tarafından başarılı bir şekilde tamamlanarak sizlerin memnun kalmanız sağlanacaktır. Bizler biliyoruz ki müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Çalışma Fotoğraflarımız

Mamak NakliyatMamak Evden Eve NakliyatMamak Evden Eve NakliyatMamak Nakliyat

ankara mamak evden eve nakliyat fiyatları

canlar nakliyat ankara mamak

ankara mamak can nakliyat

evden eve nakliyat ankara abidinpaşa

abidinpasa nakliyat mamak ankara

batıkent nakliyat firmaları

karapürçek evden eve nakliyat

natoyolu evden eve nakliyatYorumlar - Yorum Yaz