Ekspertiz

Nakliye öncesi eşyalarınızı yerinde analiz edip, detaylı bilgi veriyoruz.

Sözleşme

Yapmış olduğumuz tüm nakliye işlemlerinde sözleşme yaparak işimize başlıyoruz.

Paketleme

Eşyalarınızda en ufak hasar olmaması için en kaliteli paketleme malzemeleri kullanıyoruz.

Taşıma

Alanında uzman personellerimiz ve son model araçlarımızla profesyonel hizmet sunuyoruz.

ankara-evden-eve-nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firması olarak yer almaya başladığımız mecrada disiplin ve güvenilir alt yapı ile kendimizi geliştirerek, Ankara nakliyat firmaları arasında seçkin bir firma olarak yerimizi aldık. Ankara nakliye hizmetimiz zamanla büyüyerek ülke geneline yayılmayı ve şehirlerarası bir konum kazanmayı başardı. Şuan Türkiye geneli tüm şehirlerde taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

 

Sistemimiz, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunmak için araç sayımız artırılmakta, yeterli alt yapı ve donanım bakımından gerekli ihtiyaçlar temin edilerek daima geliştirilmektedir. Teknolojik imkanlardan faydalanarak sizlerinde taşıma sürecini kontrol edebilmeniz için Ankara eşya taşıma veya  şehirlerarası nakliyat sürecini konum görüntüleme kolaylığı ile bizzat takip edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik asansörlü nakliyat hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Ankara nakliyat hizmetimizin yanı sıra depolama işlemleriniz içinde sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun bir Ankara eşya depolama sistemi oluşturduk.  Bu sistem ile birlikte eşyalarınızı, yeterli koruma sistemine sahip bir depolama alanında sizler için muhafaza edebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Müşteri Yorumlarımız

Bizi Tercih eden müşterilerimizin hakkımızdaki düşünceleri

Nakliyat sektörü hakkında bilgiler

E-POSTA

deha_nakliyat@hotmail.com

TELEFON

0 312 319 65 65