Whatsapp TIKLA ARA

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat başta olmak üzere Ankara ilimizin her ilçe ve semtinde hizmet sunmaktayız. İlin en değerli semtlerinden biri olan Batıkent semtinin hizmet sektörüne duyduğu ihtiyaçta her yeni günde daha fazla olmaktadır. Batıkent evden eve nakliyat olarak gerek semt içerisinde gerekse de semtin dışına müşterilerimizi gidecekleri her yere güvenle taşıyoruz. Hizmette sınır tanımayan şirket yapımız sayesinde başarılar elde etmekteyiz. Batıkent evden eve nakliyat müşterilerinin hayalindeki taşınma işlemini onlara sunuyoruz. Batıkent nakliyat hizmetinin gerçekleşme sürecinde her bir kademeyi en ince detayına kadar hesaplıyoruz. Uygulama sırasında yaşanacak tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Batıkent evden eve nakliyatBatıkent evden eve nakliyat işleminin öncesi ve sonrasında uyguladığımız aşamalar şu şekildedir.

a)- Ekspertiz: taşınma öncesi bir uygulamadır. Amacı, eşya analizi yapmak, eşya miktarını tespit etmek, kullanılacak malzeme cinsini belirlemek ve müşterilere Batıkent nakliyat ücreti sunmaktır.

b)- Taşınma tarihi: sizlerin tarafımıza belirtmiş olduğunuz tarihtir. Bu tarihte nakliye aracımız ve ekibimiz taşınma saatinden en az 15 dakika önce adresinizde olurlar.

c)- Ambalajlama: Batıkent evden eve nakliyat işleminin kusursuz şekilde yerine getirilmesi için eşya ambalajlanması düzgün şekilde yapılmalıdır. Firma olarak en iyi ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

d)- Montaj: eşyaların taşınma sonrası deforme olmaması için montaj en önemli konudur. Bizler montaj işlemi için mobilyacı personelimizi alanında uzman kişilerden seçmekteyiz.

e)- Eşya taşıma: dışarıdan bakıldığında vücut gücüyle yapıldığı sanılan bu iş aslında tamamen teknik kullanılarak yapılmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır görev yapan bireyleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Batıkent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Batıkent evden eve nakliyat firmaları son yıllarda artış göstermiştir. Oluşan fazla talebin karşılanması için gerekliliği aşikardır. Nüfusu hızla artan semtin gelen ve giden aile sayısı da oldukça fazladır. Batıkent evden eve nakliye konusunda birbirleriyle yarış halinde olan Batıkent nakliyat firmaları rekabete dayalı hizmet sunmaktadırlar. Deha Nakliyat firmamız tüm semtlerde gösterdiği başarılı nakliye işlemlerini burada da aynı hassasiyetle göstermekte ve uygulamaktadır.

Ankara Batıkent Nakliyecileri Bulma

Ankara Batıkent nakliyecileri oldukça fazladır. Eski Ankara kamyon garajının buraya yakın olması bunun en büyük sebebidir. Batıkent evden eve nakliyat ihtiyaçlarında herkes kolay bir şekilde Batıkent nakliyecilerine ulaşabilmektedir. Firmamız da burada yer alan şubesiyle Batıkent halkının hizmetindedir. Ankara Batıkent nakliyat sektörünün bir üyesi olarak her zaman en iyi ve en kaliteli işçilikle üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Taşınmayı bir dert olmaktan çıkartıyoruz. Kolay ve rahat sağlanan bir süreç haline getiriyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve birikimleri yaptığımız işlerde sergileyerek müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız. Eşyalarınızı emin ellere teslim edip, gözünüzün arkanızda kalmaması için bizleri tercih edebilirsiniz.

Batıkent Saatlik Nakliye

Batıkent saatlik nakliyeBatıkent saatlik nakliye halkın her kesimi tarafından tercih edilmektedir. Batıkent saatlik nakliye uygulamasını ilk başlatan firma olarak kısa süreli taşınma işlemlerine çözüm bulmaktayız. Uygulamamız iki şekilde olmaktadır. Birincisi Batıkent içi saatlik nakliye hizmetidir. Semtin içerisinde sağlanan bu hizmetin ücreti daha düşük olmaktadır. İkincisi ise Batıkent dışı saatlik nakliye hizmet bölümdür. Bu ise diğerine bakarak ücretlendirmede biraz farklı olmaktadır. Kurulduğumuz tarihten bugüne Batıkent evden eve nakliyat taleplerini yerini getiriyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerin istekleri, arzuları neticesinde 2012 yılından beride Batıkent saatlik nakliye uygulamamızla görev başındayız. Batıkent saatlik nakliye ücreti küçük araçları için 150 TL olarak belirlenmektedir. Büyük nakliye araçları içinse 250 TL olarak belirlenmiştir. İkinci saat farkı olarak da belirtilen ücretin 4/1’lik kısmı üzerine eklenmektedir. Batıkent saatlik nakliye işlemlerinde 3 adet küçük nakliye araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Batıkent Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Batıkent asansörlü nakliyatBatıkent asansörlü taşımacılık sayesinde oldukça rahat bir iş ortaya çıkmaktadır. Hem müşteriler rahat etmekte hem de firma ve çalışanları daha kolay çalışmaktadır. Batıkent asansörlü nakliyat yüksek katların ve çok eşyaların kurtarıcısı konumundadır. Kolay kurulan ve hızlı bir sonuç oluşturan modüler asansörler sektörün göz bebeği olarak kabul edilmektedir. Batıkent evden eve nakliyat firması olarak 2 adet modüler asansörlü araçlarımızla, Batıkent asansörlü taşımacılık da talep edilen hizmeti yerine getiriyoruz. Ülkemizde devreye giren modüler asansör sistemlerini envanterine ilk katan nakliyat firmasıyız. Teknolojiyi yakından takip etmemiz sayesinde yenilikleri gözden kaçırmıyoruz. Batıkent asansörlü nakliyat alanında uzman personellerimiz ve asansörlü araçlarımızla, günün her saatinde işlerinizi yerine getirmek için taleplerinizi beklemekteyiz.

Batıkent Evden Eve Nakliyat İşinin Zorlukları

Batıkent evden eve nakliyat işi gerçekleştirilirken bir takım zorluklar yaşanmaktadır. Batıkent, büyük siteler ve blokları ile bilinir. Siteleri çevreleyen bahçe duvarları nedeniyle nakliyat araçları binanın kapısına yanaşamaz. Duvarın dışında kaldığı içinde mesafe meydana gelir. Açının çok olması asansörlü nakliyat sisteminin de uygulanmasını engeller. İnsan gücüyle bu sitelerden eşya taşımacılığı yapılır. Bu nedenden dolayı da Batıkent evden eve nakliyat konusunda zorluklar yaşanır. Ancak firmamızın, önceden sağladığı ekspertiz hizmeti sayesinde keşif yapılmaktadır. Keşif sonucu yer tespiti yapılarak uygun ekip desteği ile sorunları ortadan kaldırmaktayız.