Whatsapp TIKLA ARA

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti 2004 tarihinde aktif olarak hayatımızda rol almaya başlamıştır. Bu sistem sayesinde nakliye işlemleri bir dert olmaktan çıkmış, yapılabilir kolay bir iş haline gelmiştir. İnsan gücüne duyulan ihtiyacı minimuma indirmiştir. Ankara asansörlü evden eve nakliyat ile yüksek katlar sorun olmaktan çıkmıştır. Hızlı ve güvenilir olması nedeniyle de ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Zor ve sıkıntılı nakliye süreçlerinin ortadan kalkmasını başararak nakliye firmaları ile müşteriler arasındaki köprüyü güçlendirmiştir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Ankara asansörlü taşımacılıkAnkara asansörlü taşımacılık hizmetinin sağlanması için belli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterleri sıralayacak olursak şu şekildedir.

1)- Dairenizin yola veya otoparka bakan cephede olması gerekir. Asansörlü nakliyat aracının kurulması için bu durum olmazsa olmaz bir durumdur.

2)- Dairenizin balkon kapılarının geniş olması veya pencerelerinizin pimapen olması gerekir. Sizlerde takdir edersiniz ki dar bir balkon kapısından büyük eşyaların geçmesi mümkün değildir.

Yukarıda belirttiğimiz kriterlere uygun olan tüm dairelerde asansörlü nakliyat hizmeti sağlanabilir. Asıl konumuza dönelim ve firmamız tarafından bu hizmetin nasıl gerçekleştiğine bakalım. Ankara asansörlü nakliyat işleminden önce sizlere ekspertiz gönderip eşya analizi ve işin detaylarını öğrenmek adına keşif yapmaktayız. Ekspertiz personelimizle tüm konulara mutabık kaldığınız takdirde taşınma tarihi belirleyerek sözleşme yapmaktayız. Taşınma tarihinizde alanında uzman personellerimiz, modüler asansörümüz ve nakliye aracımız adresinizde olurlar. Personellerimiz eşyalarınızı taşınma için hazır hale getirirken modüler asansör operatörümüz de asansörlü nakliyat aracını kurarak hizmet sunar hale getirir. Ve böylece eşyalarınız güvenli bir şekilde nakliye aracına yüklenmiş olur. Yeni evinizde de aynı şekilde programa uygun şekilde eşyalarınız dairenize taşınarak kurulumları yapılır.

Ankara Asansörlü Taşıma Fiyatları

Ankara asansörlü taşıma fiyatları için bizleri arayarak işinizin gerçekleşmesi sonrası ödeyeceğiniz ücret hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizin almış oldukları hizmet sonucu minimum ücret ödemesi için gerekli tüm imkanları sağlamaktayız. Ankara asansörlü nakliyat fiyatları belirlenmesinde etkili olan en önemli konular şu şekildedir. Dairenizin yüksekliği yani kat sayısı, eşya miktarınız, her iki ev içinde bu sistemin sağlanması konuları göz önüne alınarak siz değerli müşterilerimize fiyat sunmaktayız. Bunun yapılabilmesi içinde ekspertiz hizmetinden yararlanmanız gerekir.

Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ankara asansörlü nakliyatAnkara asansörlü nakliyat firmaları her geçen yıl artış göstermektedir. Bunun en temel nedeni de müşterilerin bu sisteme gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayıdır. Nakliyat firmaları müşterilerini tam anlamıyla memnun etmek için bu sistemi sahiplenerek firma bünyelerine katmışlardır. Nitekim ki bundan birkaç yıl önceye kadar sayılı firmaların envanterinde bulunan bu sistem artık yüzlerce firmanın envanterinde yerini almıştır. Ankara asansörlü evden eve nakliyat firmaları bu sistem sayesinde daha kolay ve güvenli hizmet sunmayı başarmıştır. Ankara'nın en eski kuruluşlarından olan firmamız bu sistemi ilk çıktığı andan beri kullanmaktadır.

Ankara asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize güler yüzlü nakliye personellerimiz, son model asansör sistemlerimizle kusursuz ve konforlu bir taşınma sağlamaktayız. Bu konudaki çalışma ve tecrübelerimiz sayesinde sizlerin en iyi en doğru hizmet alması için gerekli tüm çalışmaların takipçisi olmaktayız.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Hakkında Bilgi

Asansörlü nakliyat araçları uzunlukları nedeniyle de aşağıdaki tabloda anlatıldığı üzere katlarda hizmet sunmaktadır.

1)- 25 metrelik modüler asansör 1 ile 8. kata kadar hizmet sunabilir.

2)- 30 metrelik modüler asansör 1 ile 10. kata kadar hizmet sunabilir.

3)- 33 metrelik modüler asansör 1 ile 11. kata kadar hizmet sunabilir.

4)- 37 metrelik modüler asansör 1 ile 12. kata kadar hizmet sunabilir.

5)- 38 metrelik modüler asansör 1 ile 13. kata kadar hizmet sunabilir.

6)- 45 metrelik modüler asansör 1 ile 16. kata kadar hizmet sunabilir.

7)- 56 metrelik modüler asansör 2 ile 18. kata kadar hizmet sunabilir.

8)- 60 metrelik modüler asansör 2 ile 20. kata kadar hizmet sunabilir.

9)- 66 metrelik modüler asansör 2 ile 22. kata kadar hizmet sunabilir.

10)- 70 metrelik modüler asansör 2 ile 25. kata kadar hizmet sunabilir.

Asansörlü nakliyat araçları hizmet sunacağı kata göre farklı uzunluklarda yapılmıştır. Bu nedenle her asansör aynı yükseklikte çalışmaz. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti için bu konu hayati önem taşımaktadır.