Whatsapp TIKLA ARA

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirler arası nakliyat talebinizi aldığımızda, sizlere bu konu hakkında bilgilendirme sunmaktayız. Uzman arkadaşımız sizin belirttiğiniz tarih ve saatte adresinizde olmakta sizlere ön bilgilendirme sunduktan sonra eşyalarımızın analizini yapmaktadır. Hangi boy aracın kullanılacağı, uygun ambalaj malzemesi tercihi, eşya yoğunluğuna bağlı olarak kaç metreküp eşyanın bulunduğu, asansörlü nakliyat hizmetinin uygunluğu ve yeni adresinizin uzaklığına göre sizlerle birlikte bir değerlendirme neticesinde hizmet şartları hakkında bilgi sunacaktır. Uygun bulduğunuz takdirde tarih belirleyerek sözleşme yapacaktır. Ankara evden eve nakliyat alanında uzman kadromuzla, profesyonel ekibimizle sistemli olarak çalışmaktayız.

Peki, bizle anlaştığınızda ne olacak?

Ankara şehirler arası nakliyatTam zamanlı hizmet; belirttiğiniz tarihte tam donanımlı nakliye aracımız ve ekibimiz 07:45 – 08:00 saatleri arasında adresinizde olacak, sizin adınıza düzenlenmiş sigorta poliçesini ve firma sözleşmemizin aslını size teslim edecektir. Personelimiz sizlerin güvenini alarak işlerine başlayacaktır.

Kaliteli paketleme; Evinizde bulunan onlarca eşya, titizlik hat safhada tutularak uzman kadromuz tarafından dikkatli bir şekilde paketlenmekte, sökülecek olan mobilyalarınızın (gardırop, tv ünitesi, kitaplık, avize, stor perde vs.) de montaj işlemi yapılmaktadır.

Son model araç; Eşyalarınızın tamamının düzenli bir şekilde paketleme işleminin tamamlanması ile personellerimiz tarafından nakliye kamyonumuza yüklenerek istifleme işlemi yapılmaktadır. Nakliye araçlarımız tamamen evden eve nakliyat hizmeti için dizayn edilmiştir. Bu nedenle şehirler arası nakliye işlemi sırasında eşyalarınız kesinlikle güvenli ellerdedir.

Eski eviniz asansörlü taşımacılığa uygun ise asansörlü nakliyat hizmetimizle hazır hale getirilmiş eşyalarınızı modüler asansörlerimizin bizlere sunduğu eşya güvenliği ve kolaylığından yararlanmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için asansörlü nakliyat sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.

Son Kontroller; Eşyaların araca yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz son kez yapılması gereken bir şey olup olmadığı hakkında sizlere bilgi vererek onayınızın ardında adresimizden ayrılacaktır. Şehirler arası nakliyat hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesin deki en büyük etken, eşyalarınızın yüklenmesi sırasında görev alan personelin yine aynı şekilde eşya teslim etme işlemini de gerçekleştirmesi gerekir. Yüklerken farklı personel, teslim ederken farklı personel şehirler arası nakliyat hizmetindeki en büyük sorunlardan birisidir.

Teslimat; Belirtilen saat ve tarih diliminde yeni adresinizde olan aracımız ve ekibimiz eşyalarınızın yeni yuvanıza taşınma işlemini gerçekleştireceklerdir. Taşınma işlemi gerçekleşen eşyalarınızın oda içerisindeki dizaynı ve mobilya kurulumu yapılmaktadır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirler arası taşımacılık hizmetlerinizde tam zamanlı ve kaliteli hizmet verme bilinciyle taşınmalarınızı sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetini her nakliyat firması gerçekleştiremez. Bunun nedeniyse şehirler arası taşımacılık belgesine sahip olmadığından kaynaklanır. Deha Nakliyat firmamız K1 ve K3 belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Bizlerle yapacağınız tüm şehirler arası nakliyat hizmetlerinizde, eşyalarınızı sigortalamakta ve firma sözleşmesi yaparak eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde kesinlikle dikkat edilmesi ve uygulanması gereken kurallar vardır. Peki, nedir bu kurallar? İlk yapmanız gereken sağlıklı ve sorunsuz bir şehirler arası nakliyat hizmeti için profesyonel ve kurumsal kimliğe sahip bir nakliyat firması ile anlaşmanız gerekir. Taşınma tarihinden önce anlaştığınız nakliyat firmasının ekspertiz hizmetinden faydalanmanız sizin için iyi olacaktır. Şehirler arası taşınmalarda kesinlikle sözleşmeli ve sigortalı hizmet almanız sizlerin yararına olduğu gibi eşya güvenliği içinde önemlidir. Taşınma işlemini gerçekleştirecek olan firmanın,  çalışan personelinin sigortalı çalışan olması, eşya ambalajlama işleminde kaliteli ambalaj malzemesi kullanması, mobilya söküm ve kurumu için mobilyacı personelin işinde uzman kişi olması ve en önemlisi de nakliye aracının şehirler arası ulaşım için gerekli belge ve izinlere sahip olması gerekir.

Kusursuz bir taşınma için  firmamızın şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara İlden İle Nakliyat

Ankara ilden ile nakliyatAnkara ilden ile nakliyat hizmetimizle ülkemizin her bölgesinde bulunan iline taşımacılık gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Son model araçlarımız ve tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ile gece gündüz fark etmeksizin müşterilerimizin taleplerini yerine getirmekteyiz. İlden ile nakliyat taşımacılık işleminin en zor bölümlerinden biridir. Ülkemizde en çok kullanılan taşımacılık yöntemleri arasında bulunan kara yolu taşımacılığına verilen önemde bu yüzden büyüktür. Ankara ilden ile taşımacılık hizmetinin değeri diğer bölgelere göre daha fazladır. Bunun en büyük nedeni de coğrafi konumudur. Ülkenin tam ortalarında yer alması doğu, batı, güney, kuzey yönlerinde bulunan her bölgeye geçiş imkanının var olmasından kaynaklanır. Ankara şehir dışı nakliyat hizmeti ile yük ve eşyalar kısa sürede istenilen yere iletilebilmektedir.